Pn-Pt
8:00 - 16:00
flag flag flag flag flag
Amazing Features
Beautiful Options

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Cum sociis natoque penatibus.

Intuituve Styler

Nulla consequat massa quis enim. Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut,.

Gorgous Colors

Nullam dictum felis eu pede mollis pretium. Integer tincidunt. Cras dapibus. Vivamus elementum semper nisi.

Arrow
Arrow
Slider

Lišty pro LED pásky a příslušenství

Lišty pro LED pásky mohou být instalovány uvnitř budov podle jakéhokoliv návrhu. Díky použití klasického i moderního designu, jsou naše profily   ideální pro použití jako dekorativní architektonické prvky pro jakýkoliv interiér. Lišty jsou uzpůsobeny pro instalaci standardního LED světelného pásku.

Polystyrenové osvětlovací lišty jsou vyrobeny z expandovaného polystyrenu EPS-200, který je ve výrobním procesu obohacen o plniva, což zvyšuje jeho pevnost a tvrdost a tlaková síla je 4000 kg / m2. Výběr nepotažených osvětlovacích lišt Vám umožní vybavit místnosti tak, aby měly individuální a jedinečný vzhled za relativně nízkou cenu.

Osvětlovací lišty XPS jsou vyrobeny z extrudovaného polystyrenu (XPS-styrodur) bez hexabromocyklododekanu .Třída reakce na oheň E (euro třída). Materiál s uzavřenými buňkami, jehož izolační vlastnosti se při používání nezhoršují. Profily XPS se vyznačují vysokou pevností a jednotným povrchem.

Dále nabízíme LED pásky a další příslušenství do osvětlovacích lišt. Ke každé zásilce připojujeme detailní návod na montáž a dokončení lišty.

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio