Pn-Pt
8:00 - 16:00
flag flag flag flag flag
Amazing Features
Beautiful Options

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Cum sociis natoque penatibus.

Intuituve Styler

Nulla consequat massa quis enim. Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut,.

Gorgous Colors

Nullam dictum felis eu pede mollis pretium. Integer tincidunt. Cras dapibus. Vivamus elementum semper nisi.

Arrow
Arrow
Slider

Spádové klíny

Spádové klíny se používají všude tam, kde se nacházejí ploché střechy. Požadavky moderní konstrukce určují použití vhodných izolačních materiálů i na plochých střechách. Tady nám s pomocí přicházejí spádové klíny. Usnadňují montáž izolačních desek v pravém úhlu a vytvářejí ideální sklon pro zajištění dostatečného odvádění vody.

 V naší nabídce máme: polystyrenové spádové klíny, XPS spádové klíny, spádové klíny z minerální vlny.

Spádové polystyrenové klíny jsou vyrobeny z polystyrenu EPS-200, který je ve výrobním procesu obohacen o plniva, což zvyšuje jeho pevnost a tvrdost a tlaková síla je 4000 kg / m2 nebo EPS-100.

Spádové klíny XPS jsou vyrobeny z extrudovaného polystyrenu (styrodur) neobsahujícího hexabromocyklododekan .Třída reakce na oheň E (euro třída). Materiál s uzavřenými buňkami, jehož izolační vlastnosti se při používání nezhoršují. Součinitel prostupu tepla W / mK = 0,035. Deklarované tlakové napětí při 10% relativní deformaci 300 kPa.

Spádové klíny z vlny jsou vyrobeny z vlny PAROC – střešní krytina ROS. Pevnost v tahu 30kP – 70kP. Deska vydrží od 3000 kg / m2 do 7000 kg / m2 použité hmotnosti.

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio