Pn-Pt
8:00 - 16:00
flag flag flag flag flag
Amazing Features
Beautiful Options

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Cum sociis natoque penatibus.

Intuituve Styler

Nulla consequat massa quis enim. Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut,.

Gorgous Colors

Nullam dictum felis eu pede mollis pretium. Integer tincidunt. Cras dapibus. Vivamus elementum semper nisi.

Arrow
Arrow
Slider

Teplé parapety termoparapety

Teplé parapety jsou ideálním produktem pro moderní pasivní bydlení i všude tam, kde jsou velká okna s velkou hmotností. Teplý okenní parapet, kromě základní tepelně izolační funkce a zabránění vzniku tepelných mostů v oblastech montážních klínů, je také ideální oporou pro truhlářskou konstrukci s velkou hmotností. Naše profily jsou vyrobeny z extrudovaného polystyrenu XPS (styrodur) a polystyrenu EPS 200, díky čemuž jsou velmi dobrou oporou pro stopařské prvky, ideální izolační řešení i ochranu proti vodě a větru. Použitý styrodur neobsahuje hexabromocyklododekan .Třída reakce na oheň E (euro třída). Materiál s uzavřenými buňkami, jehož izolační vlastnosti se při používání nezhoršují. Součinitel prostupu tepla W / mK = 0,035. Deklarované tlakové napětí při 10% deformaci 200 – 300 kPa.

Teplé parapety nabízíme jak univerzální tak určené pro konkrétní modely okenních rámů.

Ke všem našim výrobkům dodáváme detailní návod na montáž.

 

 

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio