Pn-Pt
8:00 - 16:00
flag flag flag flag flag
Amazing Features
Beautiful Options

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Cum sociis natoque penatibus.

Intuituve Styler

Nulla consequat massa quis enim. Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut,.

Gorgous Colors

Nullam dictum felis eu pede mollis pretium. Integer tincidunt. Cras dapibus. Vivamus elementum semper nisi.

Arrow
Arrow
Slider

Vnější fasádní prvky

Naše fasádní prvky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního polystyrenu. Expandovaný polystyren EPS-200, který používáme ve výrobním procesu, je obohacen o plniva, která zvyšují jeho pevnost a tvrdost a tlaková síla je 4000 kg / m2.

Máme prvky se strojovou povrchovou úpravou nebo bez, syrový profil připravený k samostatnému provedení.

Pro krytí profilů používáme hmotu na bázi styren-akrylové disperze s příměsí minerálních plniv a dispergovanou výztuží ze syntetických vláken. Získáváme rovnoměrný, lehce drsný povrch odolný vůči povětrnostním podmínkám. Hmota vykazuje vysoký stupeň pružnosti, který zabraňuje jejímu praskání během přepravy a montáže, jakož i během období nízkých teplot.

Velkou popularitu mají také nepotažené prvky. Toto řešení umožní snížit náklady investora a díky použití takové tvrdé polystyrenové pěny a provedení vhodné úpravy umožňuje udržení vysoké úrovně pevnosti.

K vnějším architektonickým prvkům nabízeným naší společnosti, patří: okenní lišty, parapety, římsy, rohy, obratníky, vzpěry, sloupy, pilíře, základny a hlavy sloupů, kantony, dekorační prvky.

Vyrábíme vnější prvky dle individuálních návrhů.

Námi vyráběné prvky byly podrobeny testování na stárnutí stavebních materiálů. Po provedení testů odpovídajících desetiletému období používání fasádní prvky nevykazovaly změny oproti počátečním vlastnostem.

Ke každému výrobku připojujeme detailní montážní návod a provedení fasády.

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio