Pn-Pt
8:00 - 16:00
flag flag flag flag flag
Amazing Features
Beautiful Options

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Cum sociis natoque penatibus.

Intuituve Styler

Nulla consequat massa quis enim. Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut,.

Gorgous Colors

Nullam dictum felis eu pede mollis pretium. Integer tincidunt. Cras dapibus. Vivamus elementum semper nisi.

Arrow
Arrow
Slider

Vnitřní fasádní prvky

Vnitřní nástěnné prvky jsou dokonalým designérským provedením každého interiéru. Díky těmto detailům můžete získat jedinečnou atmosféru pokojů. Nabízíme profily v klasickém i moderním provedení. Realizace individuálních projektů pro nás také není problém.

Polystyrénové prvky jsou ideálním řešením pro lidi, kteří vyžadují velmi dobrou kvalitu, originální design, snadnou instalaci a odpovídající cenu. Lišty, fazety, rozety a další nástěnné prvky jsou vyrobeny z expandovaného polystyrenu EPS-200, který je ve výrobním procesu obohacen o plniva, což zvyšuje jeho pevnost a tvrdost a tlaková síla je 4000 kg / m2.

Vnitřní prvky z XPS jsou vyrobeny z extrudovaného polystyrenu (XPS-styrodur), který neobsahuje hexabromocyklododekan .Třída reakce na oheň E (euro třída). Materiál s uzavřenými buňkami, jehož izolační vlastnosti se při používání nezhoršují. Jedná se o špičkový výrobek s velmi dobrými funkčními parametry. Profily XPS se vyznačují vysokou pevností a jednotným povrchem.

Individuální charakter interiérů bude zajištěn také dekorativními prvky, jako jsou: kasetony, dekorativní pilíře, konzoly, výklenky, tvarové detaily.

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio