Pn-Pt
8:00 - 16:00
flag flag flag flag flag
Amazing Features
Beautiful Options

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Cum sociis natoque penatibus.

Intuituve Styler

Nulla consequat massa quis enim. Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut,.

Gorgous Colors

Nullam dictum felis eu pede mollis pretium. Integer tincidunt. Cras dapibus. Vivamus elementum semper nisi.

Arrow
Arrow
Slider

Zátky Click z minerální vlny, polystyrénové, XPS a frézy

Zátky „Click“ z minerální vlny, polystyrenu a styroduru XPS zajišťují tepelnou izolaci v místě použití mechanických spojovacích prvků.

Polystyrenová záslepka „Click“ se montuje tlakem bez použití lepidla nebo pěny.

Zátky je vyrobena s rozměrovou tolerancí k frézovanému otvoru pomocí naší určené frézy. Ke spojení dochází prostřednictvím vzájemného tření expandovaných povrchů.

Zátky se používají pro izolační systémy fasád omítnutých lehkou mokrou metodou (BSO) z minerální vlny, polystyrenu a styroduru XPS. Zabraňují vzniku povrchové kondenzace vodní páry (kondenzace nebo desublimace).

Zátky vatu „Click“ jsou vyrobeny z minerální (kamenné) vlny, odolné vůči alkalickým sloučeninám. Deklarovaná tepelná propustnost DW / mK = 0,037. Pevnost vůči tlaku při 10% deformaci 30 kPa .Odolnost vůči roztažení kolmo k povrchu 15 kPa.

Polystyrénové zátky „Click“ jsou vyrobeny z vysoce kvalitního polystyrenu. Expandovaný polystyren, který používáme ve výrobním procesu, je obohacen o plniva, což zvyšuje jeho pevnost a tvrdost. Záslepky z bílého polystyrénu EPS-100 mají tepelnou propustnost W / mK = 0,037. Záslepky z polystyrenu s grafitem mají tepelnou propustnost W / mK = 0,031.

Zátky XPS „Click“ – styrodur jsou vyrobeny z extrudovaného polystyrenu (XPS-styrodur) bez hexabromocyklododekanu .Třída reakce na oheň E (euro třída). Materiál s uzavřenými buňkami, jehož izolační vlastnosti se při používání nezhoršují. Součinitel prostupu tepla W / mK = 0,035. Deklarované tlakové napětí při 10% deformaci 300 kPa.

Pro záslepky „Click“ máme také speciální kovové a PVC frézy, díky kterým se montáž provádí metodou „Click“ bez nutnosti použití lepidla nebo pěny.

 

 

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio